Profil společnosti

PNEU TOPKB s.r.o. je moderní společnost, která byla  založena v roce 1999 jako sdružení fyzických osob Petrem Bezděkem a Tomášem Krutilem. Jsme členem mezinárodní profesionální pneuservisní a autoservisní sítě Point-S, zajišťující motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici.

Portfolio značek – Nabízíme zákazníkům široké portfolio značek osobních, nákladních, zemních a zemědělských pneumatik všech typů a značek. Nabízíme rovněž velký výběr ocelových a hliníkových kol. Veškeré u nás zakoupené a montované náhradní díly splňují podmínky pro montáž a jsou stejné jakosti jako originální komponenty používané pro montáž příslušného vozidla.

Pneuservis – Demontáž, montáž a vyvážení kol, činnosti které jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na nejmodernějším strojním zařízení. Máme odborně proškolený personál pro montáž a vyvážení litých kol, pro práci s elektronickým ventilem, opravy pneumatik a duší. Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol. Jako doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem. Další doplňkovou službou je mimosezónní skladování osobních kol zákazníků. Pro autodopravce nabízíme službu mobilního nákladního servisu přímo u zákazníka. V souladu se zákonem je prováděna ekologická likvidace ojetých pneumatik. Pneuservisní služby pro osobní vozidla zajišťujema na dvou pracovištích vybavených nejmodernější pneuservisní technologií a pneuservisní služby pro nákladní vozidla jsou zajišťujema také na dvou pracovištích z toho jedno kryté, vybavené nejmodernější pneuservisní technologií.

Autoservis – Nabízíme kompletní servis osobních a dodávkových automobilů všech tuzemských a světových značek. Zajišťujeme záruční i pozáruční servisní a inspekční prohlídky stejně jako autorizované autoservisy, aniž byste ztráceli záruku na Vaše vozidlo. Vám jako majiteli vozidla přináší bloková výjimka, nařízení komise (EU) č.461/2010, možnost svobodné volby, kde necháte automobil opravit nebo provést pravidelnou údržbu. Případné zjištěné závady odborně odstraníme, nabízíme vám široký sortiment autodílů světoznámých a ověřených dodavatelů pro osobní vozidla. Provádíme také seřízení geometrie náprav na plně integrovaném pracovišti Hunter.Další službou je kompletní servis a opravy klimatizace včetně ozonové dezinfekce.

V současné době disponujeme šesti stáními, dvě pro osobní pneuservis, dvě pro nákladní pneuservis a dvě pro autoservis.